Doručení Vaší objednávky zdarma ♥

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky společnosti APNK, s.r.o.

 

Všeobecné obchodní podmínky jsou k dispozici ke stažení ZDE (kliknutím se Vám zobrazí naše Obchodní podmínky).

Kupující svým nákupem a odesláním objednávky stvrzuje, že rozumí a souhlasí s Všeobecnými obchodními podmínkami společnosti APNK, s.r.o.
Tyto všeobecné obchodní podmínky naleznete také přílohou emailu potvrzujícím Vaši objednávku.

V případě, že nemáte nainstalován Acrobat reader pro čtení souborů ve formátu .pdf, naleznete jej zdarma ke stažení zde (kliknutím se Vám zobrazí okno ke stažení aplikace Adobe Acrobat Reader DC).

Pokud nemáte nainstalovánu aktuální verzi Acrobat readera, nemusí se Vám zobrazit obchodní podmínky správně. Na nesprávné zobrazení Vás Acrobat reader upozorní v horní liště a nabídne Vám aktualizaci produktu nebo otevření v jiném okně či prohlížeči.
Za jakékoliv technické chyby na straně uživatele a jeho výpočetní techniky nenese prodávající zodpovědnost.

 

Novela zákona o ochraně spotřebitele s účinností od 1.2. 2016 

Od 1.2.2016 vstoupila v účinnost 2. část novely zákona o ochraně spotřebitele, která zavádí systém mimosoudního řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy, nebo ze smluv o poskytování služeb.

Vztahy a případné spory, které vzniknou na základě kupní smlouvy, které se nepodařilo mezi stranami urovnat přímo, budou řešeny výhradně podle práva České republiky a budou řešeny příslušnými soudy České republiky.

K mimosoudnímu řešení případných spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je také nově příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 00020869, www.coi.cz - http://www.coi.cz/cz/spotrebitel/prava-spotrebitelu/mimosoudni-reseni-spotrebitelskych-sporu-adr/

Před přistoupením k mimosoudnímu sporu doporučujeme spotřebiteli nejprve kontaktovat nás jako prodejce (info@bestmoda.cz) pro vyřešení nastalé situace.