Milé klientky a milí klienti, Vaše objednávky nadále standardně doručujeme kurýrem GLS k Vám domů, ve lhůtách jako obvykle. Veškeré položky v e-shopu máme skladem. Přepravci dodržují přísná hygienická opatření, stejně tak i my. Přepravné jsme snížily na 60,- Kč. Přejeme Vám hodě sil a zdraví a děkujeme za každou Vaši objednávku ♥

Právní doložka

Copyright

Tyto webové stránky, jejich veškerý obsah (např. fotografie, obrázky, texty, popisky, články, doporučení, tipy, uspořádání obsahu atd.) patří společnosti APNK, s.r.o., které zároveň náleží i veškerá související autorská a majetková práva.

Bez předchozího písemného a výslovného souhlasu společnosti APNK, s.r.o. je zakázáno jakékoli užití (např. distribuce, publikování, rozšiřování, šíření, šíření prostřednictvím internetu, kopírování, stahování, ukládání na paměťová či jiná zařízení, přetisky, spojování s jinými díly, změny, úpravy, provozování na počítačích či serverech, zveřejňování, překopírování do intranetu, uchování v databázích, zahrnutí do rámců, využívání jiným způsobem atd.) těchto webových stránek a jejich obsahu či jeho jakékoli části (s výjimkou běžného uživatelského prohlížení těchto stránek).