Osobní odběr / vyzkoušení velikosti

Osobní odběr objednávek z eshopu a zkoušky šatů 

Dle nařízení vlády je výdejní místo se zkušební kabinkou a showroom od 28.12.2020 opět zavřený a není možné si u nás osobně šaty zkoušet.

Díky covidové situaci byl náš showroom k e-shopu přes rok více zavřený, než otevřený byli jsme tak nuceni showroom zrušit. Aktuálně fungujeme pouze v režimu online.

Osobní odběry na Národní třídě budou možné výhledově a to pouze na základě Vaší zaplacené objednávky v e-shopu, kdy si budete moci přímo v objednávkovém procesu zvolit:

- osobní odběr s vyzkoušením v kabince po úhradě Vaší objednávky 

- osobní odběr bez vyzkoušením (kolekce pro Vás bude připravena k vyzvednutí a Vy si ji vyzkoušíte u sebe doma)

Osobní odběr s vyzkoušením

Po úhradě Vaší objednávky v e-shopu Vám dorazí email s nabídkou volných termínů, kdy můžete dorazit pro svou objednávku a zároveň si ji vyzkoušet v naší kabince, kterou máme v naší útulné výdejně (klidně nám do poznámky k objednávce uveďte Vaše časové možnosti, ať víme s čím pracovat).

Dle vládních nařízení platí omezení 1 zákazník na 15m2, do prostoru výdejny s kabinkou, tak může vstupovat pouze 1 osoba bez dalšího doprovodu a bez zvířat.

Na místě Vám po vyzkoušení šatů dokážeme poradit, v případě, že by Vám šaty neseděly, a nabídnout alternativy z dostupných zásob, které budou skladem a nebo můžete nesedící šaty na místě nechat a posléze zpracujeme odstoupení od smlouvy s vrácením platby zpět na Váš účet (na místě nedisponujeme s hotovostí a platba tedy bude vrácena zpět na účet, tak jak byla přijata).

Proč musí být objednávka před zkoušením zaplacená? 
Z důvodu vysoké poptávky po šatech online a odesílání vysokého počtu balíčků každý den, není pro nás reálné Vám před návštěvou rezervovat Vámi vybrané šaty. Tento způsob je nejjednodušší, kdy Vám oproti uhrazené objednávce, můžeme šaty odložit do doby, než k nám dorazíte a na místě Vám případně dále poradit, pokud se ve Vámi vybraném modelu nebudete cítit dle Vašich představ. Zásoby jsou tedy každý den úplně jiné, a proto neslibujeme a také neposkytujeme služby salónu, ale milou doprovodnou službu, kdy můžete ve výdejním místě s kabinkou rovnou zjistit, jestli Vám šaty sedí nebo ne a nemusíte se s nimi poté vracet zpět, ale vše s námi vyřešit při jejich vyzvednutí.

Na osobní odběr s vyzkoušením Vaší objednávky je vyhrazeno 30 minut. Požádáme Vás o dochvilnost a dodržení zarezervovaného času (funguje to stejně jako u kadeřníka :-). Na zkoušku šatů z Vaší objednávky si sebou vezměte tělové silonky a respirátor či nano-roušku.

Dezinfekce rukou je zajištěna jak u vstupu do budovy, tak při vstupu do místnosti na vyzkoušení šatů.

Osobní odběr bez vyzkoušení
Tato varianta je pro ty, kteří jsou z Prahy a okolí a chtějí si svou objednávku vyzvednout osobně, kdykoliv v rámci naší pracovní doby a šaty si vyzkoušet v pohodlí svého domova a nechtějí se vázat žádným termínem vyzvednutí a zkoušky.

Pokud si v e-shopu zvolíte Osobní odběr bez vyzkoušení, na místě Vám bude objednávka pouze vydána, oproti číslu Vaší objednávky a nebudeme počítat s tím, že byste si na místě šaty zkoušeli v kabince. Toto prosím vezměte na vědomí, z kapacitních důvodů, Vám zkoušení nebude moci být bez objednání termínu, umožněno.

Jak se k nám dostanete MHD?
Ideální je vystoupit na Můstku - lince B a máte to k nám doslova pár kroků.
Kde je palác Chicago na Národní třídě? Mrkněte ZDE

Parkování
Jsme v samém centru Prahy na konci Národní třídy, kde začínají Příkopy a kousíček od Václavského náměstí a je zde díky rušnému provozu, náročnější najít parkovací místo.